Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2

Niech Pan wraca!

Panie Bogdanie, w imieniu swoim i znajomych proszę, by bliżej zainteresował się swoim miastem. Oczywiście widzę ile zrobił Pan w ostatniej kadencji dla kultury wrocławskiej, ale nasze miasto to nie tylko kultura "wysoka", to też zwykli mieszkańcy. To co dzieje się w obecnym magistracie to skandal. Ja rozumiem, że inwestycje są nieodzownym elementem rozwoju, ale nie za wszelką cenę. Mamy stadion, kilka nowych dróg i to powinno póki co wystarczyć, pora skupić się na problemach mieszkańców (tragiczne mpk, brak dojazdu do nowych osiedli, rozsypujące się kamienice itp.), ale Miasto wydaje krocie na niedziałający system ITS, na spóki miejskie, które miast przynosić dochód generują straty, będąc przechowalnią znajomków. Proszę wrócić, tylko Pan ma siłę przebicia, by rozbić obecny układ rządzący w naszym mieście, ma Pan też kompetencje to unormowania stanu rzeczy... Pozdrawiam, Antoni Woskownik

2012-03-11, Wrocławianin


Komentarze

Wrocławianin: Panie Bogdanie, w imieniu swoim i znajomych pro...

Bogdan Zdrojewski - Środa, 2012-03-14 ścieżka 12:10

Bardzo dziękuję... zwłaszcza za tę wiarę w moje kompetencje i możliwości. Dziś niestety jest tak, iż wykonywana praca pochłania mnie niemalże w 100 %. Ale to nie znaczy brak zainteresowania Wrocławiem. Często wypowiadam uwagi, jestem do dyspozycji samorządu - ale raczej jest tak, iż zapotrzebowanie na moją wiedzę jest ograniczone. Jeszcze raz dziękuję.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.