Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

Panie ministrze dzięki za krytycyzm

Słucham różnych komentarzy, w tym także Pana. Trzyma się Pan jako jeden z nielicznych. Konkretnie, stale, bez uników i zmian typu Boni.

2012-03-7, Jurek Zarzecki


Komentarze

Jurek Zarzecki: Słucham różnych komentarzy, w tym także ...

Janko - Środa, 2012-03-14 ścieżka 12:33

Co do krytycyzmu, to proszę odnieść się do dzisiejszego (tj. 14.03) artykułu w Rzepie. Kto w końcu czuwa nad przygotowaniem nowej ustawy medialnej, Pan czy minister Boni? I kiedy w końcu coś się zmieni?!
 
 
 Bogdan Zdrojewski
Legislacja w zakresie ustawy medialnej przynależy do kompetencji MKiDN. Ze względu na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego jest przygotowana nowelizacja, ale tylko w tym zakresie. Wielokrotnie zapowiadałem powrót do dyskusji nad projektem "Obywatelskim" , ale ze względu na wcześniejsze rozmaite doświadczenia, nie deklarowałem czasu przygotowania ostatecznej wersji projektu ustawy.Mam też wrażenie, iż dziś powrócił czas na spokojną debatę o tym, jak powinne wyglądać media publiczne, ale także zgromadzona wiedza pozwala na bardziej skromne  (mniej rewolucyjne) oczekiwania wobec nowego aktu prawnego.
 

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.