Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

Wrocław 2016

Zapewne Pan Minister pamięta niezapomniane chwile w SPR w Kędzierzynie-Kożlu i mnie jedynego Warszawiaka meldującego się na 358, uznawanego za konfidenta przez chłopaków z baterii, a przez gumowego por. Czecha za szpiega CIA, Mosadu itp. . To ja Tomek Przysucha z Warszawy z drugiej beterii moździeży !!!Panie Ministrze, śledzę Pana karierę polityczną i jestem z niej naprawdę dumny. Pomijam etap MON-u, ale Prezydent Wrocławia to już absolutny pozytywny odjazd ! Minister Kultury to tylko wręczanie nagród celebrytom.Często odwiedzam Wrocław (mój syn kończy studia na Politechnice Wrocławskiej - pierwsza dziesiątka wg. Perspektyw). Jak to się stało, że moja Uczelnia spadła niżej ? Ja i moja rodzina jesteśmy zauroczeni Wrocławiem (jest już teraz trochę naszym miastem) i jego wybór na Europejską Stolicę Kultury 2016 przyjęliśmy z ogromnym zadowoleniem (wręcz z entuzjazmem).Sam wybór to tylko połowa sukcesu, dlatego życzę Władzom miasta (przy Twoim wsparciu) pełnego wykorzystania tej szansy.Serdecznie pozdrawiam:Prof. dr hab. Tomasz PrzysuchaSGGW Warszawa

2011-06-24, Tomasz Przysucha


Komentarze

Re: Wrocław 2016

Bogdan Zdrojewski - Środa, 2011-07-27 ścieżka 21:08

dziękuję ... i po pewnej (zdrowotnej) przerwie pozdrawiam .

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.