Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

Kurs języka polskiego.Profesor Smok i przyjaciele.

W 2008 roku leciał na tvp polonia fantastyczny kurs nauki języka polskiego nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych niestety puszczono go tylko raz i po nim słuch zaginoł. Nie ma go w internecie i nigdzie niemożna go dostać a szkoda bo własnie takie programy są potrzebne naszym dzieciom a także polakom urodzonym i mieszkajacym za granicą chcącym lepiej władać naszym pięknym językiem. Pan jest ministrem kultury i ma pan spore możliwosci w związku z ty prosze pana czy mógłby pan zrobic coś aby ten program był szerzej dostępny najlepiej aby pojawił sie w internecie ,wiem że obecnie jest prowadzony proces udostępniania internautom zasobów archiwalnych tvp i myśle ze taki program powinien się tam znaleść.

2011-03-18, Mateusz


Komentarze

Re: Kurs języka polskiego.Profesor Smok i przyjaciele.

Mateusz - Poniedziałek, 2011-03-21 ścieżka 17:10

Przepraszam ale zapomniałem dodać że ten program nazywał się właśnie "Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele''

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Mateusz: W 2008 roku leciał na tvp polonia fantastyczny kur...

Maciej - Niedziela, 2012-09-23 ścieżka 18:27

Też jestem wielkim fanem profesora smoka a szególnie piosenek z tego programu. Szkoda ze nie mozna go znalezc nawet na you tube.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.