Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #1

Digitalizacja +

Wielce Szanowny Panie Ministrze,Przeczytałem przed chwilą założenia owego najszybszego rozstrzygnięcia w historii programów operacyjnych MKiDN ramach Kultury + Priorytet Digitalizacja.Byłem także na spotkaniu z Panem w zeszłym tygodniu gdzie była mowa o możliwości brania w nich udziału ngo-sów. Pogratulował Pan Minister tym obywatelskim grupom zapału do pracy i pochwalił wielkie zaangażowanie. W regulaminie prezentowanym na stronach NINY jest wyraźnie wyszczególnione wykluczenie takich organizacji.Proszę także o informację jak można rozumieć określenie "instytucje filmowe", które to mogę być beneficjentami tego priorytetu.Z wyrazami szacunkups.śliczny krawat miał Pan Minister w czasie prezentacji

2011-02-22, archeolog fotografii


Komentarze

Re: Digitalizacja +

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2011-02-22 ścieżka 23:30

Dziękuję. Proszę zwrócić uwagę, iż dla tych, którzy nie mieszczą się w tym programie są inne, tak by nikt nie był "wykluczony". Co innego też kryteria oceny, a co innego warunki uczestnictwa. Preferencje budowane dla programu są naturalne, ale nie mogą nikogo eliminować.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Digitalizacja +

archeolog fotografii - Środa, 2011-02-23 ścieżka 11:58

Dziękuję za odpowiedź. Proszę jeszcze o podpowiedź dotyczącą "instytucji filmowych"z wyrazami szacunku Piotr Jamski

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.