Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2

Zabytki

Kazimierz Michał Ujazdowski zaatakował Pana w Gościu Niedzielnym za niewybudowanie żadnego muzeum. Mam wrażenie, iż on także nic nie wybudował tylko gadał. Ale może się myle. Chce też informacji od Pana co poza Muzeum Fryderyka Chopina (za to czapki z głów) Pan buduje. I za ile ?No i skąd te cięcia na zabytki ? czy rzeczywiście ?

2010-11-19, księgowy


Komentarze

Re: Zabytki

Bogdan Zdrojewski - Piątek, 2010-11-19 ścieżka 17:35

Nie mam w zwyczaju odpowiadać na zarzuty tak absurdalne. Wystarczy przypomniec, iż w ostatnich trzech latach oddałem do użytku Muzeum Fryderyka Chopina , Muzeum Józefa Piłsudskiego, uruchomiłem środki (znaczny postęp) na muzeum Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego na kopule Opatrzności Bożej, stałem się współorganizatorem muzeum - Domu Jana Pawła II w Wadowicach. A ponadto uruchomiłem Arkady Kubickiego (przerwane za mojego poprzednika), zdobyłem środki na realizację Sukiennic w Krakowie (oddane w tym roku) etc. .... To wszystko inwestycje rządowe, innych nie podaje bo nie wypada. O ile pamiętam za mojego poprzednika nie oddano do użytku żadnego muzeum. A podawanie inwestycji samorządu miasta Warszawy (Muzum Powstania) jest nie fair i nie przystoi.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Uzupełnienie

Bogdan Zdrojewski - Niedziela, 2010-11-21 ścieżka 00:29

35 mln złotych to jedynie pozycja 921 rozdz. 92120. Dodatkowo mamy kwotę 20,5 mln zł. w poz. 92119 a ponadto EOG - 22 mln. zł., w ramach POiŚ rok 2011 to aż 92 mln zł. W sumie rok następny będzie pod względem wydatków na zabytki rekordowy !! Blisko 200 mln zł.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.