Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2

ECS

Czy jest możliwe, że jeśli prezydent Adamowicz przegra wybory, to budowa ECS-u zostanie zaniechana,a sama instytucja zlikwidowana - tak, jak deklarują jego konkurenci do fotela prez. Miasta Gdańska? Nie wydaje mi się to możliwe, poniewaz Europejskie Centrum Solidarności ma już na swoim koncie bogate zbiory i sporo pozytywnych dokonań, pomimo medialnej nagonki na byłego dyrektora. Jakie stanowisko zajmie MKiDN w obliczu takich deklarowanych decyzji?

2010-11-2, gdanszczanka


Komentarze

Re: ECS

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-11-2 ścieżka 21:05

Nie. Nie ma takiej możliwości. MKiDN uznało projekt za interesujący, niezwykle ważny i jeśli z kimś związany to z osobami reprezentującymi najwartościowsze karty Solidarności.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: ECS

gdanszczanka - Poniedziałek, 2010-11-8 ścieżka 14:49

Jednakże kandydaci na prezydenta miasta Gdańska stawiają koszty budowy i utrzymania ECS w opozycji do innych potrzeb miasta, zwłaszcza budowy i remontów ulic. Czy to oznacza, że ich wypowiedzi są niczym nie uzasadnioną demagogią przedwyborczą?>

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: ECS

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-11-9 ścieżka 00:56

Nie pamiętam debaty w kampanii wyborczej której sens byłby rzeczywiście głęboki. Mam jednak zaufanie do prezydenta Pawła Adamowicza i jestem przekonany, że wszelkie dezinterpretacje są jedynie efektem trwającej kampanii wyborczej.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.