Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

List do Wrocławian

Pomysł listu był chyba nie Pana. Wiem też o sporach i sprzeciwie wobec treści oczekiwanych ze sztabu. Prawde mówiąc bałam się, iż "przejedzie" się Pan Minister po Rafale D. bo trochę jest za co. Po przeczytaniu fragmentów (ciekawe skąd prasa ma ten list nim został wysłany) mam takie wrażenie, iż Pana troska nad miastem zwyciężyła nad dorażnymi interesami wyborczymi. Nota bene za rzadko zabiera Pan głos w sprawach miasta.

2010-10-19, Aldona


Komentarze

Re: List do Wrocławian

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-10-19 ścieżka 23:23

Dziękuję i pozdrawiam. Rzeczywiście pomysł na list nie był mój. Dla mnie ważne by nie był jakimkolwiek nowym elementem dzielenia Wrocławia. Wspieram Sławomira Piechotę, ale też widzę zasługi Rafała Dutkiewicza. To, co mnie martwi to trochę nie do końca przemyślane komentarze do listu. Wyrywane z kontekstu pojedyncze fragmenty dla jedynie prostego zabiegu "rozbrojenia" zasadniczych myśli jest nie fair.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: List do Wrocławian

Marian Ferency - Środa, 2010-10-20 ścieżka 23:25

Po znajomości zdobyłem ten list i wściekłem się na Urbanka z GW. Przecież to zwykła manipulacja fragmentami listu ! Poza tym przeciez ten list jest wyborczy. Dlaczego redaktor GW chce, domaga się, aby był on debatą, dyskusją, podsumowaniem etc. To zadanie gazety wyborczej, od którego uciekła już trzy lata temu! Mam do Pana jedynie jedną uwagę:jest Pan za miękki ! trzeba było ostrzej.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: List do Wrocławian

Aldona - Czwartek, 2010-10-21 ścieżka 11:51

Gazeta jednak złapała oddech: dobra reakcja Doroty Przerwy.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: List do Wrocławian

Aldona - Czwartek, 2010-10-21 ścieżka 15:55

Otrzymałam list. Jest ok. Dobrze, że Pan parę rzeczy przypomniał. Ale na Piechotę nie zagłosuje. Zresztą na obecnego prezydenta też nie. Moi kandydaci to ewentualnie Leon Kieres, Pan Minister, Bernard Afeltowicz, Zbigniew Sebastian etc. Wiem, że nie ma tych osób na listach, ale nawet w przypadku Protasiewicza miałabym spore wahania. Wrocław to miasto gdzie trzeba mieć odrobinę wrażliwości, skromności i wiedzy. Tego brakuje tym osobom, które są proponowane.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: Re: List do Wrocławian

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-10-26 ścieżka 01:10

Wrocław potrzebuje debaty, dyskusji, refleksji nad stanem miasta, ale na pewno nie wojny. Sławomir Piechota jest świetnym kandydatem do budowania dialogu, a przy tym jest otwarty na każdą formę ewentualnej współpracy. Nie wywołuje złych emocji a raczej budzi sympatię i podkreśla to, co dla Wrocławia zawsze było najważniejsze: bycie otwartym, wrażliwym, tolerancyjnym i innowacyjnym.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Wojenka Wrocławian

Cycero - Wtorek, 2010-11-2 ścieżka 21:09

Gazeta Wyborcza zarzuca Panu złożenie obietnicy bez pokrycia: napisania sprostowania do przekazu z konferencji prasowej. Coś mi tu nie pasuje. Pan daje przekaz, że sprostowanie jest (bedzie) , pana rzeczniczka twierdzi na forum gw, że wysłała a gazeta Pana atakuje że nie ma ! To jakiś koszmarek. Co Pan na to ?

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Wojenka Wrocławian

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-11-2 ścieżka 21:59

Redakcja Gazety Wyborczej otrzymała sprostowanie we wtorek około godz. 9.00 pod adres redaktora naczelnego. Adres ten został skasowany dwa dni póżniej. Mam nadzieję, iż nie zabraknie honoru by do tego się przyznać. Liczę też na małe przeprosiny redaktora Urbanka. Klasa dziennikarza tego by wymagała. Wojny prowadzić nie mam zamiaru.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Wojenka GW

Cycero - Środa, 2010-11-3 ścieżka 21:43

Co Pan takie rzeczy opowiada ! Mija tydzień! Gazeta nie tylko nie zamieszcza Pana wypowiedzi ale nawet nie skasowała tej konfabulacji Urbanka! Pójdą w zaparte - słowo ! zobaczy Pan ! Jest Pan Ministrem . Proszę o roztropne szafowanie pokojem.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Wojenka GW

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-11-9 ścieżka 00:57

Niestety z przykrością przyznaję Panu rację.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Wojenka GW

gutek - Niedziela, 2010-12-5 ścieżka 11:02

Czy w końcu Pana wrocławska GW przeprosiła ?

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Wojenka GW

Bogdan Zdrojewski - Środa, 2010-12-8 ścieżka 13:56

Nie.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.