Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

ŁESK-a 2016

Panie Ministrze - dziś Polska straciła szansę na naprawdę fajną , trochę tajemniczą, od zewnątrz szarą a w środku kolorową , ekumeniczną i obywatelską i coraz bardziej Europejską stolicę kultury. Smutne to bo trąci polityką i biznesem.. Łodzianin Marcin

2010-10-13, martineez


Komentarze

Re: ŁESK-a 2016

Jadwiga - Niedziela, 2010-10-17 ścieżka 12:51

Łódż straciła tą szansę w tym roku. referendum przeciwko Kropiewnickiemu, wyrzucenie Marka Żydowicza, opóżnienia w zgłoszeniu wniosku na Strefe Sztuki. Tylko w gadaniu było ok. Kiedyś pan Minister powiedział u nas w Łodzi, chyba dla lokalnej GW, że Łódż musi przejść od idei do ich realizacji. Na razie nic w tej materii się nie zmieniło! Szkoda.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: ŁESK-a 2016

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-10-19 ścieżka 00:11

Łódż jest miastem niezwykle mi bliskim. Mam wrażenie, iż od pewnego czasu pojawia się sporo ciekawych inicjatyw, wielkie projekty i szacunek do historii ostatnich, nieco ponad stu lat. Problem polega na umiejętności przechodzenia od projektu do jego realizacji. Sporo już sie udało, sporo spraw jest w toku. Brakuje tak niewiele, tak mało... byleby tego nie zepsuć czasem bezsensownych rozliczeń, połajanek, pustych konfliktów. Nie chcę nikogo pouczać, nie mam takiego tytułu. Dziś dla mnie najważniejsze jest aby tak wielkie, tak ważne miasto, jak Łódż istniało na mapie kulturalnej Polski nie ambicjami, ale faktycznymi osiągnięciami. To rzecz bliska, ważna i realna. Ale sama sie nie stanie.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.