Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4

Odprawa dyr. Piotrowskiego

Szanowny Panie Ministrze,jako płacącego podatki mieszkańca Warszawy interesuje mnie wysokość ew. odprawy odchodzącego dyr. MNW, prof. P. Piotrowskiego.Nie sądzę aby moja opinia była odosobniona, ale prof. Piotrowski nie tylko nie podołał swojemu zadaniu, ale także przez rok uniemożliwiał normalną pracę Muzeum Narodowego prowadząc niezwykle konfliktową - wobec własnego zespołu- politykę. Uważam więc że jakakolwiek odprawa wzbudzi zrozumiałe oburzenie wśród muzealników i ludzi kultury śledzących ww konflikt.z poważaniemPodatnik

2010-10-13, Podatnik


Komentarze

Re: Odprawa dyr. Piotrowskiego

mariusz skotnicki - Piątek, 2010-10-15 ścieżka 17:59

Moim zdaniem najważniejsze, że nie ja już tego szkodnika.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Odprawa dyr. Piotrowskiego

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-10-19 ścieżka 00:15

Szacunek do wysiłku profesora Piotra Piotrowskiego, pomimo porażki, jest warunkiem sukcesu roku następnego, Dobra refleksja i szukanie źródeł porażki w różnych miejscach jest wpisana w zadanie każdej komórki, każdego pracownika i każdego odbiorcy tej niezwykle istotnej instytucji na mapie kulturalnej Polski. Próba przerzucenia odpowiedzialności za porażkę na jedną osobę to najłatwiejszy i niezwykle nieodpowiedzialny zabieg - szkodliwy dla wszystkich.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Odprawa dyr. Piotrowskiego

Podatnik - Sobota, 2010-10-23 ścieżka 20:34

Oczywiście, nie jest to czarno-biała sytuacja. Proszę jednak uprzejmie o odpowiedź na zadane pytanie- dotyczyło ono wysokości odprawy prof. Piotrowskiego

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.