Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1

Archiwum TVP

Kiedy dostep do archiwów telewizji publicznej będzie darmowy albo za przysłowiową złotówke i czy kiedykolwiek trafią one do internetu tak aby każdy mógł z nich korzystac dowoli i zadarmo bo jak narazie to każą sobie płacic 155zł z 30 minut i 310 zł za godzine . Rok temu Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał darmowy dostęp do wszystkich archiwów tvp tak aby mógł z nich korzystac bez ograniczenia a ja jak chciałem uzyskac nagranie pewnego programu to kazali mi za to słono zapłacic. Pytam gdzie tu sprawiedliwośc bo z tego co wiem to archiwum TVP nie należy do TVP tylko jest dobrem publicznym.

2010-09-17, jezioro


Komentarze

Re: Archiwum TVP

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-09-21 ścieżka 21:10

Właśnie został zaakceptowany program digitalizacji, w ramach działalności Instytutu Audiowizualnego, i jest szansa na przyśpieszony proces także bezpłatnego udostępniania zasobów archiwalnych. Jestem wielkim zwolennikiem tego procesu.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Archiwum TVP

jezioro - Sobota, 2010-10-16 ścieżka 14:51

Czy można wiedzieć z jakich lat znajdą sie ta materiały bo te co mnie interesują są z 2008 .

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.