Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

Szkoły artystyczne

Przepraszam za nachalność, ale chce też wiedzieć, jak przebiegają inwestycje w szkołach artystycznych (nie tylko wrocławskich). Byłem na Braniborskiej w Domarze, chciałem zobaczyć tą nieszczęsną lokomotywę, a tu blokada. Ulica Braniborska zamknieta bo coś tam robi Szkoła Teatralna - wiem , że to chyba spora inwestycja. Słyszałem zapowiedzi też takich chyba w muzycznych ale nie wiem których. Proszę o info bo we wrocławskiej prasie (zwłaszcza w wyborczej) tylko o sukcesach Dutkiewicza piszą (oczywiście tych przyszłych).

2010-08-7, Jerzyk - meloman


Komentarze

Re: Szkoły artystyczne

Bogdan Zdrojewski - Środa, 2010-08-25 ścieżka 21:11

Muszę przyznać, iż jestem naprwdę dumny z wysiłku, mobilizacji i sprawności wielu dyrektorów i rektorów uczelni artystycznych. To, co dziś udaje się uzyskać w wyniku pojawiających się wkładów własnych i środków europejskich buduje kompletnie nową perspektywę rozwoju uczelni artystycznych. Co do tej współprcy nigdy nie byłem sceptykiem. Ale wątpliwości zawsze się gdzieś tam pojawiały. Przerzucenie dodatkowych środków na uczelnie artystyczne były pewnym ryzykiem, ale jak najbardziej uzasadnionym. Nie zawiodły !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.