Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

EUROPRIDE - parada

Chcialem sie zapytac o fakt ktory mnie zaskoczyl dotyczacy wspieranie przez Pana parade EUROPRIDE (http://europride2010.eu/?u=3&lg=1&dzial=32) poprzez podlegle pod pana Muzeum Narodowe w Warszawie. Europride2010 mimo ladnego PR jest faktycznie parada ktora ktora poprzez demonstracje zachowan seksulanych uwazanych porzez niektorych jako dewiacje prowadzi do rozwiazlosci I upadku rodziny. Moje pytanie jest, czy jako zwykly Polak mam jakis prawo lub wplyw o decydowaniu o wspieraniu przez Muzea Narodowe patalogicznych zachowan, czy zostaje mi jedynie mozlowsc na glosnienia tej sprawy medialnie I tylko takim sposobem wplyniecie na rzadzacych.

2010-07-6, Mefi


Komentarze

Re: EUROPRIDE - parada

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2010-07-6 ścieżka 22:11

Nic o takim wsparciu nie wiem.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: EUROPRIDE - parada

Mefi - Środa, 2010-07-7 ścieżka 14:52

dziekuje serdecznie za odpowiedz, zaskoczyl mnie pan pozytywnie ze wiadomosc zostala przeczytana a nie usunieta. Muzeum Narodowe w Warszawie jest to partnerem w organizacji - to znaczy poswiecaja swoj czas i pieniadze wspierajac to przedsiewziecie.Mozna to zobaczyc na stronie http://europride2010.eu/?u=3&lg=1&dzial=32w linku: Sponsorzy i partnerzy- Ja osobiscie mysle ze tak piekne muzeum, posiadajace takie pamietki historyczne dziedzictwa kulturowego nie wypada zeby razem wspieralo to przedsiewziecie razem z portalmi ktore maja w nazwie "gay" and Lespibian. Ktos moze wyciagnac wniosek porsty ze Muzum Dziedzictwa Narodowego wspiera ta parade, czyli Panstwo i podelgle pod pana osrodki takze przyczyniaja sie do burzenia Dziedzictwa Narodowego. Bo w koncu nasi dziadkowie walczyli o wolnosc w tym kraju aby zapewnic szczescie swojej rodzinie. A ta parada "walczy" raczej o cos innego poprzez domonstracje swoich zachowan!Wiec jak to w zasadzie jest z muzeum, czy ma Prawo wspierac konktrowersyjne przedsiewziecia ktore moga przyniesc wiecej zlego niz dobrego?

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: EUROPRIDE - parada

Bogdan Zdrojewski - Czwartek, 2010-07-8 ścieżka 21:43

Muzeum Narodowe oczywiście w pierwszej kolejności powinno realizować zadania wręcz "podręcznikowe" - jest tym najważniejszym. Ale nie wolno go ograniczać jedynie do funkcji klasycznie edukacyjnej - szkolnej. Krytycyzm w sztuce jest pewną wartością. Ale podzielam troskę o to by właściwe proporcje zostały jednak zachowane.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: EUROPRIDE - parada

Mefi - Piątek, 2010-07-9 ścieżka 13:20

zgadzam sie ze nie powino sie ograniczac sie do funkcji klasycznie edukacyjnej -dzialania te mozna robic poprzez koncerty, spektakle uliczne, konkursy, wsparcie uczniow w nietypowych pomyslach, ... ale w tym wszystkim jest dziwne to ze formy NIE-KLASYCZNEJ edukacji nie powiny wspierac dzialan na rzecz lespijek oraz gejow (jest to miejszosc ktora powina miec takie same prawa jak wiekszosc a nie wieksze prawa jak wiekszosc - do czego sie dozy). Jezeli Muzeum Narodowei wspiera takie przedsiewziecie jest potwierdzenie faktu ZE pewne formy EDUKUCJA NIE-KLASYCZNA UKRYCIE WSPERA TA GRUPE OSOB. Pieknym przykadem takim jest walka matek samotnie wychowujacych dzieci - jest to miejszosc ktora z ciezka praca pracuje nad wychowaniem nowych pokolen spoleczenstwa, mozna powiedziec ze daja spoleczenstu wiecej niz biora - i prosze zobaczyc na obraz rzadu ktory walczy o prawa ich (w cale tego nie widac, dlacego?). Sam bylem z takiej rodziny i otrzymywalem od Panstwa alimenty 50zl miesiecznie przy zarobkach mojej Mamy 1000. Ale w Polsce i na swiecie jest przykry fakt ze z ta grupa sie nikt nie liczy - i prosze zobaczyc na miejszosci homoseksualne jak bardzo zabiegane sa prawa aby byly ponad rownoscia, zeby czulu sie kims wyjatkowym. Dlatego uwazam i dlatego mnie to bulwersuje ze Muzeum Narodowe ukrycie WSPIERA ten projekt. Nie chcialbym aby dziedzictwem zostawionym dla przyszle pokolenia polski byly "zwiazki partnerskie tej samej plci", ale coz czasem nie mamy wpluwu na swiat, bo zrozumialem ze uwaza Pan za normalne wpieranie takich akcji przez Muzeum Narodowe, wczesniej myslalem ze nic Pan o tym nie wiedzial, dlatego pozwolilem sobie napisacPozdrawiam serdecznie i dziekuje za dyskusje

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.