Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

Dlaczego?

Witam Pana.Dlaczego Pan nie startuje na stanowisko Prezydenta RP? Nikt obecny z kandydatów mi nie odpowiada i myślę, że innym Polakom również. Jestem przekonana, że Pan miałby szansę.Pozdrawiam.

2010-01-6, Ela


Komentarze

Re: Dlaczego?

Bogdan Zdrojewski - Czwartek, 2010-01-7 ścieżka 17:22

Dziękuje.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Dlaczego?

Ela - Piątek, 2010-01-8 ścieżka 17:51

Jednak nie odpowiedział Pan dlaczego, na pewno istnieją powody niezależne od Pana. A szkoda. Dziękuję za odpowiedź:)

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Dlaczego?

Bogdan Zdrojewski - Poniedziałek, 2010-01-11 ścieżka 23:22

Jestem klasycznym przykładem osoby , czującej się dobrze, przy realizacji konkretnych projektów. Uwielbiam sytuacje w których mam określone zadania, widzę przeszkody, a nawet spore problemy. Nigdy nie pracuję pod presją krótkiej perspektywy, liczy się jedynie odpowiedzialność w długim przedziale czasowym. Nie lubię też czystej polityki, zwłaszcza klasycznie partyjnej. To spora wada... zwłaszcza na dzisiejszy czas !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: Dlaczego?

Ela - Środa, 2010-01-13 ścieżka 14:02

Dziękuję Panu za odpowiedź. A jednak szkoda, że Pan nie kandyduje, może miałby Pan dwie kadencje:) Pozdrawiam

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Re: Dlaczego?

Wiesław R. - Środa, 2010-01-20 ścieżka 23:03

Pana odpowiedź nie wyklucza kandydowania. A to, co określił Pan jako swoją wadę, byłoby zaletą u Prezydenta. Czy może Pan odpowiedzieć konkretniej? Jest to o tyle interesujące, że Donald Tusk najwyraźniej już podjął decyzję. A ta domniemana decyzja otwiera drogę dla innego kandydata z PO.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Dlaczego?

MonikaW - Sobota, 2010-01-30 ścieżka 13:54

Tez wg mnie jest Pan Idealnym kandydatem na to stanowisko, proszę o tym pomyśleć w przyszłości...pozdrawiam serdecznie z Wrocławia.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Dlaczego?

Bogdan Zdrojewski - Czwartek, 2010-02-11 ścieżka 23:24

Wielkie dzięki.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.