Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1

Zyczenia rozgoryczonej jkonsumentki kultury

Dziękuję za życzenia, które przeczytałam na Pana stronie. Też składam Panu i Pańskiej rodzinie życzenia wszelkiej pomyślności w nowym 2010-tym roku-żeby wszystkie Pana projekty rozwoju Naszej Polskiej kultury powiodły się!!Ale w tym miejscu chcę wyrazić swoje wielkie rozgoryczenie : Mikołaj (w postaci moich dzieci ) podarował mi bilety do teatru Współczesnego w Warszawie- cieszyłam się bardzo bo lubię chodzić do teatru szczególnie z moim mężem, którego z racji pracy nie często widuję. Jakież było moje rozczarowanie gdy okazało się, iż nasze miejsca są zajęte przez kogoś innego. Zaproponowano nam miejsca osobne i na dusznym balkonie ( jestem chora na serce a nasze miejsca były w szóstym rzędzie), nie próbowano wyjaśnić dlaczego nasze miejsca są zajęte, zwrócono nam pieniądze, ale nawet nie zaproszono np: na kawę i na miłą rozmowę z dyrektorem , a może dwa dodatkowe krzesła blisko sceny... Jest mi bardzo przykro i smutno bo kolejny wieczór spędzam przy komputerze i telewizji , a tak miało być miło!!Pozdrawiam Ewa Umińska ( urodzona 2-go listopada)

2009-12-26, Ewa Umińska


Komentarze

Re: Zyczenia rozgoryczonej jkonsumentki kultury

Bogdan Zdrojewski - Poniedziałek, 2009-12-28 ścieżka 23:58

Dziękuję za życzenia. A przykry temat podejmuję. Proszę jednak o bezpośrednią korespondencję do mnie lub do dyrektora wydz. Kultury UM miasta Warszawy (organizator tej sceny) z wiadomością do mnie.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.