Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #4

Nagrody

Szanowny Panie Ministrze, przeczytałam właśnie w "GW" o Marcinie, który od roku czeka na nagrodę i dyplom z podziękowaniami za przekazanie w całości archeologom odkrytej przez siebie biżuterii sprzed 2,7 tys. lat. Ministerstwo się nie kwapi, jak przeczytałam w ministerstwie "trwają prace nad wnioskami". Jakie prace?! Całkowity obciach i żenada.Od dwóch lat staram się z wyrozumiałością i ze zrozumieniem dla trudności, jakie napotyka, obserwować poczynania rządu, na który głosowałam i którego powstanie powitałam z radością. Ale muszę przyznać, że przychodzi mi to z coraz większym trudem.Z uczuciem zażenowania pozdrawiam Małgorzata Garncarek

2009-11-9, Małgorzata Garncarek


Komentarze

Re: Nagrody

Bogdan Zdrojewski - Czwartek, 2009-11-12 ścieżka 23:30

Podzielam niepokój. Dziękuję za zainteresowanie. Informuję, iż po sprawdzeniu (bardzo szybkim) zdecydowałem i o nagrodzie i dyplomie. Tego typu postawy zasługują na uznanie. Mam też .. dobre słowo dla dziennikarza GW z redakcji regionalnej za podjęcie tematu (za wrażliwość i czujność !!)

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Nagrody

Małgorzata Garncarek - Sobota, 2009-11-14 ścieżka 18:56

Jest Pa jedyną osobą ze świecznika, która odpowiada akuratnie. Muszę przyznać, że należy przyznać Panu status żubra, albo może szarotki - z powodu, że są pod ochroną. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Garncarek

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Nagrody

Bogdan Zdrojewski - Niedziela, 2009-11-15 ścieżka 23:24

Pozdrawiam.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.