Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

Akademia Sztuki Szczecin

Kiedy zostanie potwierdzona informacja o powstaniu Akademii Sztuki w Szczecinie ? Czy są gwarancje finansowe ? Podziękowania przy tej okazji za wszelkie zaangażowania w poprawienie infrastruktury kultury w Polsce. Słuchałem Pana na kongresie w Krakowie i mam przekonanie, iż w tej kadencji pozostawi Pan trwały ślad po swojej aktywności - to może być jedyny cud tego rządu, ale dobre i to !

2009-10-23, Łukasz Serdyński


Komentarze

Re: Akademia Sztuki Szczecin

Bogdan Zdrojewski - Piątek, 2009-10-23 ścieżka 20:46

Akademia uzyskała gwarancje finansowe MKiDN na rok 2010 w wysokości 4,5 mln złotych. Teraz także ważne jest potwierdzenie wkładu MNiSW, w wysokości ok. 2 mln. zł i deklaracji samorządów na wyposażenie nowej uczelni. Mam wrażenie, iż już na następnym posiedzeniu Sejmu może dojść do głosowania stosownej uchwały. W ten sposób, zgodnie z obietnicami... "dobijamy" do końca tego trudnego, ale ważnego procesu. Dodam, iż zgodnie z ustaleniami powstanie nowej uczelni nie odbywa sie kosztem obecnie istniejących !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Akademia Sztuki Szczecin

Iwona ART ! - Wtorek, 2009-10-27 ścieżka 21:45

R E W E L A C J A ! ! !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.