Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #1

Szacunek

Na wstępie chciałbym pochwalić pański pełen profesjonalizm w podejściu do tak różnych tematów jak ten z gabinetu cieni jak i z obecnie zajmowanego stanowiska. Ostrą jazdę i nieomal "wymuszenie" na mnie pierwszeństwa przejazdu na Hermanowskiej chciałbym pominąć milczeniem ale prócz forum publicznym nie mam innej możliwości aby powiedzieć co myślę. Wracając do meritum niestety ale należę do grupy ludzi którzy są przeciwni władzy (tym co robi PO). Czy pańskim zdaniem prywatyzacja spółek które przynoszą złote jajka jest właściwa?? W/g mnie jest to nieodpowiedzialne i niemądre rozumiem dziura budżetowa itd. ale na chłopski zdrowy rozum nikt nie sprzedaje najdroższych "rzeczy" osobiście wolałbym się zadłużyć... Druga sprawa dotyczy pańskiej kariery politycznej dosadnie chciałbym aby Polską rządziła osoba która dorównuje panu w inteligencji i profesjonalnemu podejściu do każdego tematu ale Donald Tusk niestety ale nią nie jest co więcej z uwagi na jego młody wiek i ambicje zamyka drzwi wielu naprawdę obiecującym ludziom. Wiem że nie należy ganić swojego szefa ale domyślam się że po tylu potknięciach sam pan to zauważył...(myśląc inaczej nawet bym się nie fatygował)Argumentów jest sporo ale zdaję sobie sprawę że w konfrontacji z panem nie będzie łatwo je przeforsować no cóż ale potraktuję to jako przyczynek do dyskusji.

2009-09-24, Piotr


Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.