Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #1

VAT od paliwa

Witam,właściwie to nie do Pana osobiście a do całego Rządu, ale z doświadczenia wiem, że Pan odpowiada i interesuje się tym, co piszą Pana wyborcy, zatem wysyłam tutaj:z przerażeniem czytam że od stycznia nie będę mógł jako przedsiębiorca odliczać VAT od paliwa od auta dostawczego poniżej 3,5t.W moim przypadku (poligrafia) nie ma sensu posiadanie auta powyżej 3,5t, mam auto typu Berlingo/Partner dwuosobowe, totalnie nie nadające się do niczego innego jak wożenie towaru u małego przedsiębiorcy. Mam nadzieję, że to jakaś fatalna plotka a nie powany plan rządu. Rządu który miał wspierać przedsiębiorczość. Jeśli planem wyjścia z kryzysu jest likwidacja przedsiębiorczości to chyba jedna rząd powinien udac się spowrotem dos szkoły podstawowej podciągnąć się trochę z podstaw.matematyki.z poważaniem,Marcin Sawicz

2009-07-20, Marcin Sawicz


Komentarze

Re: VAT od paliwa

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2009-07-21 ścieżka 23:12

Przyjmuję Pana apel. Rozumiem intencje i dobrze zbudowane racje, w tym wypadku, czysto gospodarcze. Postulat trochę odległy mojej odpowiedzialności, ale nie uchylam się od przynajmniej życzliwego zainteresowania.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: VAT od paliwa

Marcin Sawicz - Środa, 2009-07-22 ścieżka 10:49

A ja dziękuję za odpowiedź.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.