Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #2

Ranking stron internetowych w kulturze

Podał Pan ostatnio ranking stron internetowych w kulturze. Wiem, że wygrała Biblioteka Narodowa a najsłabszą stronę miało chyba Ossolineum. Mam pytanie: kto był drugi, trezeci etc. i co dla mnie najważniejsze jaka była punktacja najlepszych i czy dobrze wypadło Centrum Edukacyjne w Warszawie. Wsółpracuje z nim, dobrze oceniam też stronę, więc pytam z ciekawości jak wypadło w ocenie ekspertów.

2009-07-17, A. Janeczek


Komentarze

Re: Ranking stron internetowych w kulturze

Bogdan Zdrojewski - Piątek, 2009-07-17 ścieżka 23:32

Skala punktacji 1 - 10. Oceniono około 50 instytucji narodowych i współprowadzonych. Ocena wypadła generalnie dobrze. Trzy instytucje mają strony kompletnie do wymiany, blisko 20 do modyfikacji istotnej (czas reakcji, aktualizacje, bogactwo informacyjne) pozostałe wypadły bardzo dobrze a 9 znakomicie : w kolejności: Biblioteka Narodowa 9,1 pkt. Międzynarodowe Centrum Kultury 8,9 pkt. Filharmonia Narodowa Warszawa 8,7 pkt. Muzeum Narodowe w Warszawie 8,6 pkt. Archiwa Państwowe 8,5 pkt. Instytut Teatralny 8,3 pkt. Muzeum Narodowe w Krakowie 8,3 pkt. Krajowy Ośrodek Badań i Dokum. Zabytków 8,2 pkt. Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau 8,1 pkt. Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie wypadło dobrze i uzyskało 6,5 pkt. zajmując 21 miejsce.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.