Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2Bogdan Zdrojewski #1

Moze muzeum?

Panie Ministrze,tak sie zlozylo, ze na studiach zostalo przypisane mi zadanie bycia Pana osobistym doradcą. Oczywiscie informacji o Panu zasiegam m.in. tutaj i mam pewne spostrzezenia dla Pana:-czy to nie jest troche tak, ze odkad nie zostal Pan ministrem obrony narodowej to odszedl Pan troche w cien? Ranga MKiDN jest znacznie mniejsza niz MON... Wyglada na to, ze Prezes RM obawiał sie Pana wciaz rosnacej popularnosci - progres liczby zebranych przez Pana glosow w kolejnych wyborach mowi tu sam za siebie. Jak moze sie Pan odniesc do tego problemu?-odnosze wrazenie, ze bycie Ministrem Kultury, niekoniecznie przysporza Panu popularnosci. Pomimo przytaczanych przez moderatorow artykulow z mediow mozna zaobserwowac, ze w mediach ogolnodostepnych mowi sie o Panu coraz rzadziej. Czy Bogdan Zdrojewski traci swoja pozycje polityczna?-ciekawi mnie rowniez to kim bedzie Pan za 3 lata? Jakie sa Pana polityczne cele?

2009-02-5, Karol


Komentarze

Re: Moze muzeum?

Bogdan Zdrojewski - Wtorek, 2009-02-10 ścieżka 20:42

Wiem kim będę za trzy lata: sobą ! Tego nie zmieniam bez względu na funkcję. Co, do obecnej mojej pracy... no cóż, z jednej strony bardzo, ale to bardzo ją sobie chwalę - to zaszczyt, bez najmniejszej wątpliwości, ale z drugiej strony rzeczywiście zbyt często musze udowadniac, iż to resort jednak niezwykle istotny. Za Pana troskę dziękuję, ale odpowiadam tez przy tej okazji: nigdy żadnej pracy nie traktowałem , jako etap do następnej... pracy, funkcji, zaszczytów ! Po prostu pracuję, jak najlepiej potrafię, i tyle!

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Moze muzeum?

Dolnoślązaczka - Środa, 2009-02-18 ścieżka 00:09

Niech Pan uchyli rąbka tajemnicy o......... np. marzeniach !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: Re: Moze muzeum?

Bogdan Zdrojewski - Środa, 2009-02-25 ścieżka 20:29

URLOP. Nie przerwany ! Minimum tydzień !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.