Po prostu zapraszam...
X

captcha

Bogdan Zdrojewski #1Bogdan Zdrojewski #4Bogdan Zdrojewski #2

Kampania PO

Witam serdecznie,Panie Ministrze chciałabym znać Pana zdanie na temat kampanii i sposobu jej przeprowadzenia, którą PO ma zamiar przeprowadzić w celu uświadomienia społ. na jakie straty naraża ich obecny prezydent miasta Wrocławia.Uważam, że takie zachowanie nie przystoi ministrowi, ani parti, która ma swój poziom.Pozdrawiam serdecznie

2009-01-30, zosia


Komentarze

Re: kampania PO

Bogdan Zdrojewski - Piątek, 2009-01-30 ścieżka 19:30

Ma Pani rację. Nie mam takiego zamiaru. Sam artykuł prawdopodbnie był inspirowany żartem ( z czasów mojego wsparcia dla Rafała Dutkiewicza : spot w Taxi ). W chwili obecnej jedyną moją troską jest budowanie mocnej pozycji kultury we Wrocławiu. Bardzo zależy mnie też na eliminacji zbędnej ideologii (indoktrynacji) w działaniach w bardzo delikatnej i wrażliwej materii dziedzictwa narodowego. Za pytanie serdecznie dziękuję.

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Re: Re: kampania PO

Nadodrze - Piątek, 2009-02-6 ścieżka 00:32

Tak tez myślałem. Gazety o tym nie piszą. Napisały jedynie że jest to możliwe. Właże na Pana forum a tam, prosto z mostu ! Nie wiem czemu dziennikarze tego nie czytają ! Tylko te blogi Czarneckiego. Ale za tą Pana drogę wyboru zasad : dziekuję !

Zamieść nowy komentarz | Odpowiedz na ten komentarz

Zamieść nowy komentarz

« powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.